• Projekt z języka angielskiego

Ostatnio podczas dnia projektów klasa 1 al skupiła się na rozwijaniu umiejętności komunikacji poprzez tworzenie spotów reklamowych i ulotek w języku angielskim podczas realizacji projektu All about…

Projekt miał na celu skłonienie uczniów do aktywnego korzystania z języka angielskiego oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, kreatywności i pracy zespołowej.

Uczniowie zostali podzieleni na zespoły, aby stworzyć kompleksową kampanię reklamową w języku angielskim.

Język angielski stał się narzędziem wyrazu kreatywności, zarówno w formie pisemnej, jak i wideo, podczas tworzenia spotów reklamowych i ulotek.

Finalne prezentacje były profesjonalne i kreatywne, przynosząc znakomite rezultaty w zakresie umiejętności językowych, logicznego myślenia i pracy zespołowej.

Projekt nie tylko integrował uczniów, ale również dostarczył praktycznego doświadczenia w wykorzystaniu języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach komunikacyjnych