• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Regiony turystyczne Polski

  Uczniowie klasy 7a na lekcji geografii ,pracowali w sesjach grupowych przygotowując prezentacje dotyczących ciekawych regionów turystycznych w Polsce.Zadanie uczniów polegało na uwzględnieniu w swojej prezentacji walorów przyrodniczych i pozaprzyrodniczych w najpiękniejszych regionach naszego kraju. Wszyscy uczniowie zaangażowali się do pracy w swoich grupach i zaprezentowali swoje prace podczas lekcji .Każda grupa otrzymała do opisania inny region np.Pobrzeże Bałtyckie, Pojezierze Mazurskie ,Sudety,Karpaty,Beskidy.Na lekcji mogliśmy dowiedzieć się ,że nasz kraj jest bardzo atrakcyjnym turystycznie i każdy może poznać jego piękne walory.

   

   

   

   

   

   

  Skip to content