fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Rekrutacja – Klasa I LO – anglojęzycznej

  I Prywatne Liceum Ogólnokształcące przy ulicy Klonowica 3 w Szczecinie ogłasza nabór do klasy I anglojęzycznej  w roku szkolnym 2024/2025!

  Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko dobrze przygotowało się do egzaminu maturalnego oraz z sukcesem rozpoczęło studia w Polsce lub na każdej uczelni świata, tej oferty bez wątpienia nie możesz pominąć! Jesteśmy pierwszą w Polsce szkołą z edukacyjnym certyfikatem Apple Distinguished School, funkcjonująca już 30 lat!

  U nas każdy uczeń sam kreuje własną ścieżkę edukacyjną – profil kształcenia, wybierając przedmioty realizowane na poziomie rozszerzonym.

  W tygodniowym planie kształcenia m. in.: rozszerzony program nauczania języków obcych – angielskiego i niemieckiego, edukacja medialna, historia sztuki, wiedza o kulturze, nowatorski program informatyki – wsparty przez innowacje edukacyjne Apple’a.

  W klasie anglojęzycznej  w tygodniowym planie kształcenia znajduje się m.in:
  – 5 lekcji 60-minutowych języka angielskiego,
  – 4 lekcje 60-minutowe języka niemieckiego,
  – przedmioty realizowane w języku angielskim: matematyka, fizyka,  informatyka, wiedza o kulturze, historia sztuki.

  Proces edukacyjny wspierany jest również przez nowoczesną technologię i ocenianie kształtujące współpracę z zaprzyjaźnionymi szkołami w USA, Kanadzie, Holandii i w Niemczech.

  Młodzież poznaje arkana retoryki, rozwija własną kreatywność, bierze udział w debatach oksfordzkich i dyskusjach sokratejskich, uczy się współpracy w grupie, pracuje metodą projektów, kształtuje umiejętności miękkie w ramach szkoły liderów, przy wsparciu doświadczonych edukatorów doskonali swoje kompetencje społeczne, a działając w wolontariacie już zapisuje swoje CV…

  Zadzwoń do nas (91 4480211) lub napisz jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!
  Skorzystaj też z opcji rekrutacji online – REKRUTACJA 2024/25

  Zobacz też co o nauce w klasie anglojęzycznej mówią sami uczniowie naszej szkoły: