fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Rekrutacja – Klasa VII SP

  Szkoła Podstawowa przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie ogłasza nabór do klasy VII w roku szkolnym 2022/2023!

  Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko dobrze przygotowało się do kształcenia w liceum, tej oferty bez wątpienia nie możesz pominąć! Jesteśmy pierwszą w Polsce szkołą z edukacyjnym certyfikatem Apple Distinguished School, funkcjonująca już 30 lat!

  Trwa nabór do klasy z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego i języka niemieckiego.

  W tygodniowym planie, poza przedmiotami umieszczonymi w podstawie programowej, każdego dnia są dwie 60-minutowe lekcje wskazanych wyżej języków obcych, ponadto zajęcia z: edukacja medialna, historia sztuki, wiedza o kulturze, nowatorski program informatyki – wsparty przez innowacje edukacyjne Apple’a, nauka kodowania.

  W naszej szkole każdy uczeń, wspierany przez doświadczonych mentorów, może rozwijać swoje pasje artystyczne: muzyczne, plastyczne, teatralne, filmowe oraz dziennikarskie i literackie.

  Nasza szkoła to przyjazna przestrzeń, w której młody człowiek z radością i niegasnącym zainteresowaniem poznaje świat, poszukuje w nim swojego miejsca, kształtuje własne pasje i postawy. Zmieniamy oblicze polskiej oświaty, podkreślając podczas procesu edukacji znaczenie doświadczenia, popełniania błędów, marginalizując rolę ocen i testów, eliminując zadania domowe!

  Proces edukacyjny wspierany jest przez nowoczesną technologię i ocenianie kształtujące współpracę z zaprzyjaźnionymi szkołami w USA, Kanadzie, Holandii i w Niemczech.

  Młodzież poznaje arkana retoryki, rozwija własną kreatywność, bierze udział w debatach oksfordzkich i dyskusjach sokratejskich, uczy się współpracy w grupie, pracuje metodą projektów, kształtuje umiejętności miękkie w ramach szkoły liderów, przy wsparciu doświadczonych edukatorów doskonali swoje kompetencje społeczne, dodatkowo działając w ramach wolontariatu już zapisuje swoje CV…

  Zadzwoń do nas (91 448 02 11) lub napisz jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!
  Skorzystaj też z opcji rekrutacji online – REKRUTACJA 2022/2023