• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Rzeczywistość rozszerzona na informatyce w j. angielskim

  Wyobraź sobie, że granice między fantazją a światem realnym nie istnieją. W rzeczywistości rozszerzonej nie tyle jest to możliwe, co po prostu się dzieje.
  Rozszerzona rzeczywistość odmienia sposób, w jaki pracujesz, robisz zakupy, uczysz się, bawisz i komunikujesz ze swoim otoczeniem. Jest to idealne narzędzie, by zobrazować rzeczy, których ujrzenie byłoby inaczej zbyt trudne lub zgoła niemożliwe.
  Za sprawą setek milionów urządzeń i tysięcy apek w App Store obsługujących rozszerzoną rzeczywistość Apple dysponuje największą na świecie platformą AR. Na lekcji informatyki w języku angielskim uczniowie otrzymali wprowadzenie w świat rozszerzonej rzeczywistości, a to dopiero początek …

  Skip to content