• +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Storytelling – czyli przekazywanie informacji gestem, słowem i obrazem.

    Uczniowie z klasy 1 AL w piątek – po zapoznaniu się z tekstem profesor Ewy Kołodziejek – stworzyli własny film, w którym przedstawili treści opisywane przez szczecińską literaturoznawczynię. Pierwszoklasiści na samym początku wyszukali w artykule najważniejsze informacje, określili temat oraz stanowisko autorki. Następnie napisali scenariusz, który zawierał wszystkie myśli przewodnie przeczytanego wcześniej tekstu. Na drugiej godzinie uczniowie nagrali rozpisane wcześniej sceny. Potem – wykorzystując aplikację iMovie – stworzyli film, w którym przedstawili swoim odbiorcom treści dotyczące poprawności językowej.

    Skip to content