fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Szkolny Przegląd Teatralny

  Za nami XXIX Przegląd Teatralny!
  Tradycyjnie, 21 marca, spotkaliśmy się w Pałacu Młodzieży podczas Przeglądu Teatralnego I LO Piwoni. W tym roku tematem przewodnim było „Teatrum mundi”. Uczniowie połączyli w przedstawieniach symboliczne wizje, aluzje literackie i muzyczne, ukazując przewrotność losu i pozorność ludzkiego życia. 
  Za najlepsze przedstawienie jury uznało „Tomorrow belongs to me” klasy IA, miejsce II zdobyła I FASE „Maski świata”, miejsce III zdobyła IIB z przedstawieniem „Dwie twarze”. Nagroda publiczności trafiła do I FASE, za najlepszego aktora uznano Artura Nadolskiego z klasy I FASE. 
  Poziom przedstawień i zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Już nie możemy się doczekać kolejnego roku!!