• Szkoły pełne talentów

Lewandowski przekimał kawałek lekcji, ale… Talent chłopak w sobie odnalazł i go rozwinął ⚽🤩 Nasi uczniowie na lekcjach raczej nie śpią 😴😉 Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nieśpiący uczniowie obudzili drzemające w nich talenty😊

Już od 5 IX 2022 r. wydając 50 zł oraz kupując jeden owoc lub warzywo każdy klient otrzyma voucher, który może przekazać wybranej przez siebie szkole.

Szkoły będą mogły wymienić w/w vouchery na wybrany przez siebie sprzęt elektroniczny, sportowy lub pomoce naukowe.

Akcja trwa przez 10 tygodni do 13 IX 2022 r., a jej szczegóły dostępne są w regulaminie na www.lidl.pl.

Dlatego też zapraszamy do działania w akcji, której organizatorem jest Lidl  wszystkich Przyjaciół Pierwszego Prywatnego  Liceum Ogólnokształcącego Leonarda Piwoni w Szczecinie.