fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Szlachetna paczka – dziękujemy za wsparcie!

  By święta były piękne dla wszystkich!!    

  Nasza  szkoła włączyła się do akcji ,,Szlachetna paczka”. Bardzo sprawnie przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy wśród uczniów oraz kiermasz ciast, aby zdobyć fundusze na zakup artykułów potrzebnych  dla pana Mateusza. Przygotowanych zostało 17 paczek wypełnionych artykułami medycznymi, spożywczymi, chemicznymi, oraz zakupione :karta podarunkowe do apteki o wartości  1650 złotych ,karta do  sklepu z odzieżą  o wartości 300 złotych.

  Pragniemy podziękować  za nieocenione wsparcie rodziców, uczniów i nauczycieli, którzy sprawili, że ta paczka została zrealizowana i przekazana na miejsce zbiórki.

  Koordynatorzy pomocy: p.Kinga Pawlak, p.A.Gostyńska, p. S.Kowalczyk