• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  TALENTS CUP ZMAGANIA PIŁKARSKIE ROCZNIKA 2014


  Dzięki temu czterej chłopcy : Szymon Mielnik, Piotr Pakirski, Hubert Rinkiel i Jan Szczepankowski – przy wsparciu opiekunów – zrealizowali swój projekt w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Uczniowie nawiązali również współpracę z wieloma firmami, które pomogły w organizacji turnieju. Partnerzy medialni ufundowali również nagrody oraz poczęstunek.

  Uczestnicy wydarzenia ,,niedziela na FASEowych balonach” dobrze się bawili i walczyli o jak najlepsze miejsce, nie obyło się też bez  łez oaz wzruszenia po ostatnim gwizdku. Na podium stanęły zespoły: FASE SZCZECIN II, FASE SZCZECIN I oraz ŚWIT SKOLWIN.

  Imprezę uświetnił swoją obecnością Maciej Mateńko – Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

  https://www.facebook.com/search/top?q=talentscup

  https://www.instagram.com/talents_cup_/

  Skip to content