fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Torby dobroci – projekt społeczny

    Nasza inicjatywa skierowana jest na pomoc pacjentom szczecińskich szpitali poprzez dostarczanie wyjątkowych toreb z niezbędnymi artykułami higienicznymi. Koncentrujemy się głównie na tych, którzy z różnych powodów nie mogą zapewnić sobie własnej wyprawki. To, co nas wyróżnia, to partnerstwo z lokalnymi sponsorami, dostarczającymi surowce do produkcji toreb, jednocześnie przyczyniając się do ograniczenia zużycia nowych materiałów. Angażujemy także lokalnych krawców i wolontariuszy, co nie tylko wspiera rozwój społeczności, ale także nadaje procesowi szycia toreb unikalny charakter.

    Na zdjęciach widzimy finałowe pakowanie toreb do naszego projektu.