fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Mentorzy z wizytą w szkole – Zwolnieni z teorii

    17 września do naszej szkoły zawitali wolontariusze z Fundacji Zwolnieni z Teorii. Uczniowie zostali zapoznani z poszczególnymi etapami prac nad projektami. Ponadto była to świetna okazja do zadania pytań związanych z realizacją projektów społecznych. Trzymamy kciuki za naszą młodzież oraz realizację ich pomysłów!

    To jedyna olimpiada w Polsce, w której nie trzeba przeczytać żadnej książki, a można wygrać przyszłość i odmienić świat. Odtąd nasi uczniowie nie musi liczyć tylko na wsparcie koordynatorek projektu w naszej szkole: pani Małgorzaty Zienek oraz Katarzyny Florczak, ale także pomoc mentora na platformie Zwolnionych z Teorii. P