fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Trasowicze zwolnili z teorii młodzież z Piwoniego

  Dziś odwiedzili naszych licealistów uczniowie, Emilia i Mateusz – zdobywcy Złotych Wilków w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Przyjechali z niewielkich miejscowości ze wschodniej Polski i pokazali nam, że wszystko jest możliwe i los każdego leży w jego rękach. W entuzjastyczny sposób przedstawili naszej młodzieży założenia projektu, opowiedzieli, jak wygrywa się olimpiadę i czym jest Wielki Finał.

  To jedyna olimpiada w Polsce, w której nie trzeba przeczytać żadnej książki, a można wygrać przyszłość i odmienić świat. Odtąd nasza młodzież nie musi liczyć tylko na wsparcie koordynatorek projektu w naszej szkole: pani Izabeli Bembenek-Kloc, pani Anety Radzik i pani Eweliny Brzóski, ale także pomoc mentora na platformie Zwolnionych z Teorii. Ponadto młodzieży pomagają wielkie koncerny, np. ING, BGK czy Biedronka, które promują ideę projektów społecznych.

  Wystarczy stworzyć zespół, zalogować się i zacząć realizować swoje marzenia.