Trasowiczka odwiedziła naszą szkołę

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć wyjątkową osobę w naszej szkole – Trasowiczkę Zwolnionych z Teorii! To już tradycja, że co roku Trasowicze odwiedzają nasze liceum i przybliżają naszym uczniom idee projektów społecznych “Zwolnieni z Teorii”.

Nasz dzisiejszy gość to osoba pełna pasji i zaangażowania, która inspiruje młodych ludzi do działania na rzecz społeczności lokalnej. Ta młoda dziewczyna przekształciła swoje marzenia w konkretne działania społeczne. Podczas dzisiejszej wizyty opowiedziała nam o swojej przygodzie z projektami “Zwolnieni z Teorii”.  Podkreśliła, że realizacja projektów to doskonała okazja, aby zdobywać nowe umiejętności, rozwijać się jako liderzy, a jednocześnie mieć realny wpływ na zmianę swojego otoczenia i pomoc innym.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Trasowiczce za jej odwiedziny i inspirujące słowa. Mamy nadzieję, że jej wizyta zainspiruje naszych uczniów do podejmowania działań na rzecz społeczeństwa i przekształcania swoich marzeń w rzeczywistość.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o projekcie “Zwolnieni z Teorii” lub podjąć działania na rzecz społeczeństwa, serdecznie zapraszamy na stronę zwolnienizteorii.pl