fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Trasowiczka odwiedziła naszą szkołę

  Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć wyjątkową osobę w naszej szkole – Trasowiczkę Zwolnionych z Teorii! To już tradycja, że co roku Trasowicze odwiedzają nasze liceum i przybliżają naszym uczniom idee projektów społecznych “Zwolnieni z Teorii”.

  Nasz dzisiejszy gość to osoba pełna pasji i zaangażowania, która inspiruje młodych ludzi do działania na rzecz społeczności lokalnej. Ta młoda dziewczyna przekształciła swoje marzenia w konkretne działania społeczne. Podczas dzisiejszej wizyty opowiedziała nam o swojej przygodzie z projektami “Zwolnieni z Teorii”.  Podkreśliła, że realizacja projektów to doskonała okazja, aby zdobywać nowe umiejętności, rozwijać się jako liderzy, a jednocześnie mieć realny wpływ na zmianę swojego otoczenia i pomoc innym.

  Jesteśmy ogromnie wdzięczni Trasowiczce za jej odwiedziny i inspirujące słowa. Mamy nadzieję, że jej wizyta zainspiruje naszych uczniów do podejmowania działań na rzecz społeczeństwa i przekształcania swoich marzeń w rzeczywistość.

  Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o projekcie “Zwolnieni z Teorii” lub podjąć działania na rzecz społeczeństwa, serdecznie zapraszamy na stronę zwolnienizteorii.pl