fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    We love Szczecin – zakończenie projektu

    Projekty Zwolnieni z Teorii dobiegają końca. Jak uczennice same mówią ,,Projekt WELOVESZCZECIN od początku był dla nas czystą przyjemnością do realizowania’’ dlatego planują kontynuować go dalej po zakończeniu tegorocznej edycji. W przyszłości poza działaniami w mediach społecznościowych myślą o stworzeniu dedykowanej platformy online, gdzie mieszkańcy i turyści mogliby znaleźć informacje o miejscach wartych odwiedzenia w Szczecinie. Strona mógłaby zawierać recenzje, zdjęcia, mapy i poradniki dotyczące lokalnych atrakcji. To pozwoliłoby im na rozwój i poszerzenie naszych działań. Kolejną rzeczą, którą chciałyby zrobić w przyszłości w celu urozmaicenia projektu jest organizacja wydarzeń kulturalnych. Uczennice planują podjąć Współpracę z lokalnymi artystami, muzykami i instytucjami kulturalnymi w celu organizacji wydarzeń promujących sztukę i kulturę Szczecina. Takie wydarzenia mogłyby przyciągnąć uwagę mieszkańców i turystów, wspierając jednocześnie lokalną scenę artystyczną.