• +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • WE LOVE SZCZECIN

    Projekt społeczny “WE LOVE SZCZECIN”, który realizujemy, skupia się na odkrywaniu i promowaniu wyjątkowych miejsc w Szczecinie. Nasza inicjatywa ma na celu wspomóc społeczność lokalną dzięki dzieleniu się z naszymi obserwatorami informacjami o fascynujących miejscówkach. Wiele przedsiębiorstw w Szczecinie nie ma wystarczającej popularności w mediach, co sprawia, że nie są one tak znane i odwiedzane. To negatywnie wpływa na ich rozwój. Wykorzystując nasze zasięgi mmay w planach im pomóc. Jednak to nie jest jedyny cel naszych działań. Wielu mieszkańców naszego miasta nie zdaje sobie sprawy z bogactwa gastronomicznego które dają nam niektóre placówki. Poprzez naszą działalność w social mediach chcemy umożliwić mieszkańcom i odwiedzającym Szczecina, odkrywanie unikalnych atrakcji, urokliwych kawiarni oraz restauracji. Chcemy zachęcić i wesprzeć lokalnych przedsiębiorców poprzez promowanie ich miejscówek i zapraszając do współpracy. Szczecin to piękne i warte odwiedzania miasto a my chcemy to wyeksponować.

    Naszym celem jest nie tylko pokazywanie piękna miasta, ale także tworzenie silnej społeczności, która to docenia.

    Skip to content