• Wietnam 2022

W dniach 29.10.22-07.11.22 grupa 19 uczniów wraz z opiekunem oraz rodzicami uczniów odwiedziła Wietnam. Naszą podróż przez ten kraj zakończyliśmy na południu, gdzie na własnej skórze, przekonaliśmy się, że powiedzenie „co za Sajgon” nie wzięło się znikąd! Będąc na południu, odwiedziliśmy słynne tunele Cu Chi oraz jedyną w swoim rodzaju Deltę Mekongu. Udaliśmy się w podróż przez Wietnam, kierując się ku północy. Kolejnym przystankiem był środkowy Wietnam, z jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w Azji – Hoi An, dawna cesarska cytadela w Hue, by dolecieć do Hanoi, stolicy kraju. Tutaj oprócz zwiedzania samego miasta, pojechaliśmy do słynnej Zatoki Ha Long gdzie spędziliśmy noc na statku.