fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Wycieczka edukacyjna do Włoch

    Czy to koniec pandemii? Być może jeszcze nie ale z pewnością był to dla wielu z nas początek najwspanialszej wyprawy do Włoch. Zorganizowana wycieczka była pierwszą podróżą naszych uczniów od ubiegłego roku. Wenecja, Rimini, Rzym, Watykan, Florencja i Piza odkrywały przed nami swój urok i wyjątkowość. Znikoma ilość innych turystów oraz wspaniała, słoneczna pogoda sprawiły, że zwiedzanie było czystą przyjemnością. Wyborna włoska kuchnia, liczne zakupione pamiątki, wspólne zdjęcia oraz wielogodzinne podróże autokarami mocno nas zintegrowały i pomimo wyraźnego zmęczenia uśmiechy nie schodziły z twarzy. Ta wyprawa na pewno pozostanie w naszej pamięci a anegdoty o niej jeszcze długo będziemy sobie opowiadać.