• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Wyjazd do Warszawy na III Zjazd Mistrzów Innowacji

  Mamy zaszczyt podzielić się z Wami wrażeniami z  naszego wyjazdu w III Zjeździe Mistrzów Innowacji, który odbył się w Warszawie 6/7 września 2023r. Nasza szkoła zdobyła w ubiegłorocznej edycji prestiżowe II miejsce w rankingu Zwolnionych z Teorii, co zaowocowało zaproszeniem nauczycieli na to wyjątkowe wydarzenie. Chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółami naszego niezwykłego wyjazdu.

  Wspólna kolacja z Zarządem Fundacji Zwolnieni z Teorii

  Nasza podróż rozpoczęła się od kolacji z zarządem oraz pracownikami Fundacji Zwolnieni z Teorii. To było wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko umożliwiło nam ponowne spotkanie utalentowanych i zaangażowanych ludzi, ale także stworzyło przestrzeń do wymiany doświadczeń i inspirujących rozmów. Podczas kolacji każdy z nas miał okazję podzielić się swoimi pomysłami i wizjami.

  Spektakl “Zemsta” w Gwiazdorskiej Obsadzie

  Kolejnym niezapomnianym wydarzeniem było uczestnictwo w spektaklu “Zemsta” w jednym z warszawskich teatrów. Ta inscenizacja była wyjątkowa, dzięki gwiazdorskiej obsadzie i niezwykłej energii aktorów mogliśmy przenieść się do magicznego świata sztuki. To było doświadczenie pełne emocji i refleksji, które na pewno na długo pozostanie w naszych sercach.

  Warsztat Ekspercki Mastermind

  Kulminacyjnym punktem naszego wyjazdu był udział w warsztacie eksperckim Mastermind. To była wyjątkowa okazja do nauki od najlepszych w dziedzinie innowacji społecznych. Dowiedzieliśmy się o nowych narzędziach, strategiach i najlepszych praktykach, które pomogą nam w dalszej pracy nad projektami społecznymi. Ten dzień obfitował w inspirujące dyskusje i wymianę poglądów.

  Nasz wyjazd do Warszawy na III Zjazd Mistrzów Innowacji był nie tylko nagrodą za nasze dotychczasowe osiągnięcia, ale także ogromnym źródłem inspiracji i motywacji. Dzięki tej wyjątkowej okazji spotkaliśmy ludzi, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomoże nam jeszcze bardziej zaangażować się motywację uczniów do tworzenia nowych, wspaniałych projektów społecznych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

  Jesteśmy wdzięczni za to niezapomniane doświadczenie i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i projektów, które przyniesie przyszłość. Nasza szkoła jest gotowa kontynuować naszą misję innowacji społecznych i dążyć do jeszcze większych sukcesów.

  Katarzyna Florczak, Małgorzata Zientek

  Skip to content