fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Young Masters Programme – nasi uczniowie w programie

    Nasi uczniowie zostali przyjęci do programu: Young Masters Programme. Program został opracowany przez International Institute for Industrial Environmental Economics (iiiee), Lund University, Sweden; UNESCO i Swedish International Development Cooperation Agency (Sida). Dzięki programowi młodzież (16-18 lat) ma możliwość zdobywania wiedzy nt. zrównoważonego rozwoju i nawiązywania kontaktów z kolegami z całego świata. W proponowanych działaniach kładzie się akcent na poszukiwanie rozwiązań problemów w miejscach, gdzie żyjemy – zgodnie z hasłem „Myśl globalnie, działaj lokalnie!”. Program Young Masters Programme dostępny jest w języku angielskim.

    Zapisy do programu u Daniela Makusa.