fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Zakończenie klas maturalnych w Pałacu Młodzieży w Szczecinie

  Dnia 26 kwietnia 2024 roku Pałac Młodzieży w Szczecinie stał się świadkiem wyjątkowej chwili – zakończenia klas maturalnych. To był dzień, na który wielu uczniów czekało z niecierpliwością, a który w końcu nadszedł, kończąc etap edukacji średniej i otwierając drzwi do nowych możliwości. Podczas ceremonii nie zabrakło wzruszających przemówień dyrekcji szkoły, która dzieliła się swoimi refleksjami na temat minionego czasu spędzonego razem z uczniami. To także doskonała okazja do podziękowań dla rodziców i opiekunów, którzy wspierali młodych ludzi w ich edukacyjnej podróży.

  Dla wielu z uczniów zakończenie klas maturalnych w Pałacu Młodzieży w Szczecinie było nie tylko momentem symbolicznym, ale także okazją do refleksji nad minionym czasem oraz nad przyszłością. To czas, który pozostanie w pamięci tych młodych ludzi na zawsze, jako czas pełen wspomnień, nauki i wzrostu.

  Zakończenie klas maturalnych w Pałacu Młodzieży w Szczecinie było nie tylko uroczystą ceremonią, ale także wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich jego uczestników. To moment, który na zawsze pozostanie w sercach i umysłach absolwentów, świadcząc o zakończeniu jednego etapu i rozpoczęciu nowego, pełnego obietnic i nadziei.