fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Zapraszamy do Projektu “Urozmaićmy wyobraźnię najmłodszym”

  Czy czytanie może być przyjemne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat? Absolutnie! To właśnie na tę grupę wiekową skierowany jest nasz projekt społeczny, który ma na celu pokazać, że książki mogą być fascynującą przygodą!

  O czym jest nasz projekt?

  Projekt “Czytajmy Razem” to inicjatywa, która stawia sobie za zadanie zachęcić najmłodszych do odkrywania uroku czytania. Chcemy pokazać dzieciom, że książki to magiczne światy pełne przygód, które warto poznawać już od najmłodszych lat. Naszym celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz budowanie silnych podstaw do rozwijania pasji czytelniczych.

  Co oferujemy?

  1. Ulubione bajki w postaci książek: Pragniemy przybliżyć dzieciom ich ulubione bajki w formie pięknych książek. W naszej kolekcji znajdziecie klasyki literatury dziecięcej oraz nowe, ciekawe tytuły, które zachwycą zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców.
  2. Warsztaty literackie i artystyczne: W ramach naszego projektu planujemy współpracę z lokalnymi autorami i ilustratorami dziecięcymi. Organizujemy warsztaty, podczas których dzieci będą miały okazję nie tylko poznać proces powstawania książek, ale także samodzielnie tworzyć własne opowieści i ilustracje.

  Dlaczego warto dołączyć do naszego projektu?

  • Rozwijamy pasję czytelniczą już od najmłodszych lat.
  • Wspieramy lokalnych twórców i artystów.
  • Tworzymy przestrzeń do kreatywnego rozwoju dzieci.

  Dołącz do naszej społeczności i razem odkrywajmy magię czytania!