fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Zwolnieni z teorii – projekty ruszyły

    Uczniowie naszych szkół postanowili mimo pandemii wziąć udział w tegorocznej Olimpiadzie Zwolnionych z Teorii. Swoje projekty będą realizować głównie online. Do drugiego etapu przeszło aż 9 projektów z Liceum Ogólnokształcącego: Somehow Different; Polska, Świat kultury; Kwiat Piwonii; DobraNaRower.pl; FreeParkSzczecin; Chwytliwa Pamięć; Z pompą przez życie; Problematycznie; Stop Body Shaming. 47 naszych licealistów poruszy realizując swoje projekty różne problemy społeczne, które mogą dotyczyć każdego z nas. Uczniowie klas sportowych w tym roku również zaangażowali się bardzo, chcą zwrócić naszą uwagę na problemy, z którymi oni, jako sportowcy radzą sobie dobrze, ale boryka się z nimi wiele dzieci, młodych ludzi lub tez dorosłych. Nie samym sportem żyją nasi sportowcy, wiec jedna z grup postanowiła poszukać ciekawych miejsc w naszym mieście, gdzie można po prostu odpocząć. Młodzi z pasją; Chillroom; Sport to zdrowie; Świadoma aktywnosc to projekty czterech zespołów uczniów liceum Fase.