• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Zwolnieni z teorii

  Drogi Nauczycielu Zwolnieni z Teorii!
  Twoi uczniowie chcieliby zacząć działać, ale obawiają się, że nie pozyskają budżetu na realizację projektu, a Ty nie wiesz jak mógłbyś im pomóc? Wiemy, co możesz zrobić! Wystarczy, że opowiesz im o możliwości założenia zbiórki na platformie Allegro Lokalnie – to świetny pomysł nie tylko na zebranie środków na budżet bez wychodzenia z domu, ale również na wypromowanie projektu wśród lokalnej społeczności!
  W tym roku w ramach programu “Mam swoje Alle” współtworzonego z naszym partnerem, Allegro, na platformie Allegro Lokalnie powstała specjalna kategoria dla projektów realizowanych w ramach Zwolnionych z Teorii. Dzięki temu każda zbiórka będzie specjalnie oznaczona, a odbiorcy będa mieli pewność, że pieniądze, które zbierają uczniowie, pójdą na szczytny cel!
  Od teraz każdy zespół projektowy ma możliwość zebrania budżetu za pomocą wirtualnych “cegiełek”. Taką “cegiełką” może być dyplom lub podziękowanie dla darczyńcy wysłane drogą mailową. Zarówno uczniowe, jak i wszyscy użytkownicy Allegro mogą wesprzeć projekt, poprzez sprzedaż przedmiotów na Allegro Lokalnie, a część lub całkowitą cenę sprzedaży przeznaczyć na zbiórkę. Dodatkowo, na start każdy zespół dostanie 100 Monet do wykorzystania na Allegro na realizację projektu. Monety można wymienić na kupony i zapłacić mniej za zakupy – to na pewno ułatwi uczniom rozruszanie całej akcji.
  Co więcej, każdy członek zespołu projektowego, który wykorzysta platformę Allegro Lokalnie otrzyma certyfikat od Allegro poświadczający zdobycie kompetencji e-commerce. To kolejna rzecz, którą Twoi uczniowie będą mogli wpisać do swojego CV!

   

  Skip to content