fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Zalecenia MEN – korona wirus

    Zgodnie z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej informuję, iż w szkole pojawiły się instrukcje dotyczące mycia rąk, a nauczyciele zostali zobowiązani do do przedstawienia uczniom podstawowych zasad higieny – przede wszystkim częstego mycia rąk oraz ochrony podczas kaszlu i kichania.
    Szanowni Rodzice – jeżeli Wasze dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw.
    MEN wyraźnie wskazuje, aby w przypadku powrotu z terenów występowania koronawirusa i zauważenia objawów grypopochodnych bezzwłocznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną oraz zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego