• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Zwolnieni z teorii – wybrane projekty

  Naszym pomyslem na projekt społeczny jest stworzenie miejsca dla artystów i skaterów, aby mogli tworzyć i jeździć na desce w spokoju i bez obaw. Free park to miejsce gdzie każdy będzie mógł stworzyć coś swojego.

  “W dzisiejszych czasach problemy zdrowotne są bardzo często spotykane, głównie przez siedzący tryb pracy.
  Rower angażuje całe ciało do pracy, dzięki czemu poprawia wydolność organizmu.

  Poprzez rajd rowerowy, zachęcimy nie tylko społeczność rowerową ale i więcej osób niekoniecznie związanych z rowerami,
  aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

  Rajdem rowerowym stawiamy sobie wyzwanie, aby zaktywizować społeczność.
  Razem możemy więcej, dlatego naszym celem jest wyposażenie osób potrzebujących w rowery,
  dzięki czemu możemy dać im lepsze jutro.

  Dołącz do nas na dobranarower.pl
  Widzimy się na rajdzie!”

  Projekt ma na celu uświadomienie społeczeństwu o jego wyjątkowości, o jego sile i o jego pięknie. Grupą chcemy wychodzić na ulice do ludzi, rozmawiać z nim, pomagać w samoakceptacji poprzez różne wydarzenia oraz reklamy motywujące do kochania własnego „ja”.

  Nasz projekt liczy 10 członków z różnymi specjalizacjami – reżyser, fotograf, graficy, managerowie, aktorzy. Zamierzamy nagrywać filmiki opisujące rozne dzielnice Szczecina, ktore bedziemy publikować na platformie YouTube. Założymy również konto na mediach społecznościowych, gdzie bedziemy na bieżąco informować oglądających o naszych działaniach

  Cześć, jesteśmy grupą przyjaciół, która prowadzi projekt społeczny o cukrzycy. Mamy zamiar uświadomić społeczeństwo o objawach, skutkach oraz przebiegu tej choroby. Chcemy wykonać to poprzez prezentacje w szkołach i social media. Zorganizujemy także zbiórki pieniędzy i zachęcimy Polaków do częstszych badań !!!

  Nasz projekt ma za zadanie pomóc uczniom odnaleźć ich spersonalizowany sposób nauki, bez wpadania w pułapkę bezsensownego i nieefektywnego wkuwania. Każdy ma własne umiejętności na przyswajanie wiedzy, my chcemy pomóc w ich odkryciu i używaniu w życiu codziennym. Umożliwić szybkie przyswajanie informacji, odpowiednie do predyspozycji ucznia. Projekt odbędzie się na tik toku, dzięki czemu będziemy miały szansę dotrzeć do sporej społeczności młodych ludzi, którzy są naszą docelową grupą beneficjentów i spędzają na tej platformie dużo czasu.

  Skip to content